Acıların da tadı aynı Mutluluklarında…

Ya arkadaş neyin mücadelesi içindeyiz.. İşte hepimizin duyguları aynı.. Mesela bir şarkıda birleşiyoruz hepimiz… En anımıza veya mutluluklarımıza kifayetsiz duygularımıza eşlik oluyor.  O anki yaşadığımız şey neyse, en fiyakalısından olan mutluluk mudur müdür neyse işte o duygumuza bir başka noktada birleştiriyor bizi şarkılar. Rakının ikinci dublesin de karşımıza ilk çıkan kişiyi öptüren o şey neyse işte =) buda aynı şey be arkadaş.

bize hiç bir zaman istediğimizi vermez. Bunun bilmemiz gerekir. Mesela seversin bir zaman ya elinden alır yada bir mani çıkar veyahut şerefsizdir karşındaki insan gereksiz yere terk eder. Her neyse.. Yaşanmışlıkları mızın, yaşadıklarımızın ü olmadığını ve bu dünyada bir sınavdan geçtiğimizi hiç bir zaman unutmamak gerekir..

Hayatı dolu dolu yaşamak gerek.. Mesela mutlu eden insanlarla buluşmak gibi vs.. Yeri gelir Savaşmak kelimesi dostlarınla birlikte bir kartopu savaşı cümlesinde geçiyorsa durumu eğlenceye çevirmek gibi.. Savaşmak cümlesini illa ki kan ve vahşet olarak düşünmemek ve her kelimeden bir kötü değilde güzel bir anlam çıkarmak gerekir.

Her zaman gülerim ben… Niye ağlayayım ki ben ?.. Acı çekerek gülerim ben.. Yeri gelir damara bağlar bir kaşık suda bile kendimi boğarım yeri gelir, ve yeri gelir sana bir çocuğun aşırı gülmekten gelen gözyaşının içindeki bir yağmur sonrasında çıkan Gökkuşağı eşliğinde uçurmasını resmeden bir düş çizerim.. Ben böyleyim.. 

Çok severim, çok çabuk unuturlar.. Büyük sevdaların adamıyım ben.. haddimden fazla sever ve her zaman kaybederim ben.. Bu yüzden Yüzümden Hiç Bir Zaman Eksilmez o kıyak ümsemeler.
Murat GÜNEY

Bu yazı Genel, Makale ve Hikaye kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir