Bu Bir Fransa Değil Meclis Boykotudur

Fransanın sözde ermeni soykırım için hazırladığı yasa tasarısını kabul ettiği için ya tepkimiz büyüyor. Tepkimizi göstermek için Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Fransız kuruluşu çok firman için Alış-Veriş yapmayin çağrısı net üzerinden her geçen büyüyor.

Bu Firmalarin Başlıca Adları ise Akaryakıtta bilinen isim Total ve Elf yakıt istasyonları Gıdada Carrefour, Gima Otomobilde Renault, Peugeot, Citroen Kozmetikde Avon, L’Oreal Sigortada; AXA, Güneş Sigorta, Başak Sigorta, Başak Emeklilik (Groupama International) gibi bilinen isimler yer alıyor.

İyi tamam Boykot Edelimde Etmeye bu boykot çağrisi bende İsrail – Filistin savaşını anımsattı. O zamanlar israil mallari içinde büyük boykot çağrisi vardi. Peki ne oldu evet israile halkımız 2 alış-veriş yapmayarak çok çok büyük sanki yara verdi. boykotuda maksimum 2 sürecek bundan eminim.

Yaw arkadaş tamam hepsine eyvALLAH’da sorarim değerli Türk Halkına biz bir bütün olarak gine elimizden geldiği gibi boykot çağrisi yaparken Türkiyenin o BÜYÜK Millet vekilleri bu sıcak haberin ardindan kendileri için Jet hızında bir Emekli maaş tasarısı çıkardıkları gibi onuda anında onaylamasınıda biliyorlar. ne diyim.. Millet Boykotta Vekili Para derdinde. Yahu biz neyin boykotunu yapiyoruz. ? Bizim vekilimiz bize ne hizmet verdide bu parayi hak ediyor çok merak ediyorum.

Bu boykotuna destek vermemden Çok MİLLET VEKİLLERİNİ BOYKOT ETMEYE Yönelik bir yazı yazmak geldi içimden..

Yazıklar Olsun ki O Yasa Tasarısını Meclise Sunan vekillere ve O yasaya oy verip kabul ettiren her millet vekiline..

Rahmetli Alparslan Türkeş’im.. Mustafa Kemal Atatürk’üm, İsmet inönü…. Hepsinin Kemikleri Sızlıyordur Eminim..

Bu Bir Değil Meclis Boykotudur..

Ne Mutlu TÜRKÜM  DİYENE !!

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.